Rowerownia Warszawa

Dużo rowerów na niewielkiej powierzchni, czyli rowerownie BikeUp

Prowadząc firmę lub będąc zarządcą budynku, wiesz, że każdy metr kwadratowy jakim dysponujesz jest na wagę złota.

Do tego daną przestrzeń trzeba dostosować nie tylko do potrzeb ludzi, ale również zastanowić się co z pojazdami, którymi się poruszają. Wszędzie mamy parkingi naziemne i poziemne, ale rodzi się pytanie: gdzie przechowywać rowery? One także potrzebują wydzielonego miejsca. Parkowane w nieładzie marnują dużo przestrzeni, którą można spożytkować inaczej, lepiej. Taki chaos może narazić nas na koszty i dyskomfort pracowników oraz klientów.

Z pomocą przychodzą rowerownie BikeUp – nowoczesne parkingi rowerowe, dzięki którym rowery przywieszone są do ściany i nie zajmują dodatkowej przestrzeni.

W porównaniu do zwykłych miejsc rowerowych ze stojakami, zmieszczą o sto procent więcej jednośladów. Wszystko za sprawą kompaktowej konstrukcji naszych wieszaków na rowery.

Rowerownie poza swoim użytkowym aspektem mogą również posłużyć jako efektywna promocja eko stylu życia, pozycjonując Twoją firmę jako lidera zrównoważonego rozwoju. Dzięki BikeUp’om – budynek, firma lub biuro stają się nowocześniejsze i zachęcają do poruszania się rowerem. Czego bezpośrednim skutkiem jest dobre samopoczucie, więcej energii i lepsza zdolność koncentracji, naszych pracowników, klientów i nas samych.

Kolorowe wieszaki na rowery, których wygląd można w pełni dostosować do potrzeb brandu firmy – na przykład dodając logo lub wybierając kolorystykę pasującą do jej identyfikacji wizualnej, na długo wpłyną na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

BikeUP wieszak na rower rowerownie bikeup

To od Ciebie zależy, gdzie chcesz umieścić wieszaki na rowery – do tego celu sprawdzi się garaż biurowy, pomieszczenie gospodarcze, fragment biura, a nawet parking naziemny. W każdym z tych miejsc zapanuje ład i porządek.

Podobają Ci się rowerownie BikeUP ? chcesz mieć rowerownię w swojej firmie? Skontaktuj się z nami!

 


Kontakt

Facebook
Telefon
+48 577 301 883

e-mail
kontakt@wieszaknarower.pl

Adres sklepu
Nowe Sady 4,
94-102 Łódź

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przesłanie informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email.