BikeUP w mieszkaniu

Piękne mieszkanie i rower na ścianie

Przechowywanie roweru w mieszkaniu to spore wyzwanie. Wszystko za sprawą ograniczonej przestrzeni i chęci uniknięcia chaosu.

Jednoślad zagraca nam korytarz lub salon, uniemożliwiając swobodny dostęp do mebli. Oparty o ścianę – brudzi i zarysowuje ją. Czy da się pogodzić aranżację mieszkania i rowerową pasję? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak!

Pomysłów na ulokowanie roweru jest dużo, od własnoręcznie robionych wieszaków, przez haczyki, po meble na wymiar, na których można go ulokować. Każdy z nich jest jednak wadliwy. Wymaga od nas sporo uwagi, a przede wszystkim pochłania czas. Najprostszym wyjściem z sytuacji jest designerski wieszak na rower – oryginalny i nowoczesny, a przede wszystkim idealnie spełnia swoją funkcję.

Zacznijmy od zastanowienia się, którą ścianę możemy przeznaczyć na zamontowanie wieszaka na rower. Nie zaburzy on Twojej przestrzeni, a jedynie ją unowocześni. Wieszaki na rower BikeUp są
w przyjaznych, optymistycznych kolorach i mają dwa warianty, jeśli chodzi o obudowę. Do dyspozycji jest uchwyt na rower wykonany z plastiku lub metalu. Wybór pozostawiamy Tobie. W nowoczesnych mieszkaniach lepiej sprawdzi się pierwsza opcja, natomiast w eleganckich wnętrzach to metal będzie wiódł prym.

BikeUP Jak powiesić rower w mieszkaniu, rower na ścianie

Aspekty wyglądu mamy za sobą. Pewnie zastanawiacie się jak powiesić rower? To dziecinnie proste. Przednie koło należy zamocować w uchwycie, a potem pociągnąć rower do góry. Nie wymaga to zbyt dużo siły, dlatego czynność można spokojnie wykonać jedną ręką. Zapytacie, skoro jest to takie proste, to czy wieszak na rower jest bezpieczny, kiedy w domu są dzieci? Ramię podnoszące (dźwignia) ma odpowiednia blokadę, która nie pozwoli odczepić roweru nawet bardzo wytrwałemu smykowi.

Wieszak ścienny na rower odpowiada również zapalonym cyklistom, którzy jeżdżą także w niepogodę. Konstruktorzy BikeUpa świetnie przewidzieli, że rower może mieć brudne koła, a my w domu lubimy mieć czyste ściany , dlatego dzięki ramieniu podnoszącemu, rower nie dotyka ścian, wisząc
w odpowiedniej, bezpiecznej odległości od nich.

Obejrzyj film jak działa BikeUP

Nie zagracaj swojego domu, wypróbuj BikeUp już dziś!

 


Kontakt

Facebook
Telefon
+48 577 301 883

e-mail
kontakt@wieszaknarower.pl

Adres sklepu
Nowe Sady 4,
94-102 Łódź

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przesłanie informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email.