BikeUP Wieszak rowerowy

Jak przechować rower?

Z pewnością wiele osób po zakończonej przejażdżce rowerowej napotyka ten problem… Jak i  gdzie przechować  rower ? Wcale nie chodzi o to, żeby postawić go gdziekolwiek, chodzi o to, żeby był bezpieczny, nie zniszczył się oraz nie przeszkadzał w życiu.

Rower w piwnicy zajmuje dużo przestrzeni, zaś w wilgotnym garażu rdzewieje. Rower można też przechowywać w mieszkaniu, ale tam często jeszcze trudniej o wolną przestrzeń.

Z myślą o tych potrzebach powstał wieszak rowerowy BikeUP.  Posiada  on mechanizm, który sam podnosi rower. Nie trzeba stać na krześle, nie trzeba się siłować i nie ma brudnych ścian. Tak wygląda zawieszony na BikeUpie rower

BikeUP w Pokoju

BikeUP w Pokoju

Bezpieczeństwo roweru.

Rower może być przypięty do obudowy specjalną linką lub U-lockiem. To też bezpieczeństwo pomieszczenia – brak śladów na ścianie czy otarć tynku.

Oszczędność miejsca

BikeUP pozwala oszczędzić aż do 2 razy więcej miejsca niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Ściana jest idealnym miejscem do przechowywania roweru, a dzięki funkcji podnoszenia zyskujemy dodatkowe miejsce pod rowerem.

Wygoda

Używanie BikeUPa jest łatwe i przyjemnie. Nie trzeba nić przypinać, wiązać ustawiać… Wystarczy kilka sekund i nasz rower bezpiecznie wisi na wieszaku. To samo ze ściąganiem, w kilka sekund możemy ściągnąć rower u udać się na wycieczkę.

Gdzie można użyć BikeUPa?

To rozwiązanie uniwersalne, więc można stosować go  piwnicy, garażu czy na balkonie.  Oferujemy państwu dwie wersje  – plastikową i metalową. Ta druga umożliwia dodatkowe przypięcie roweru do obudowy wieszaka. Kiedy się to przydaje? W przypadku gdy chcemy zostawić rower np w garażu podziemnym obok swojego miejsca parkingowego.

BikeUP Wieszak rowerowy

Bike UP sposób działania


Kontakt

Facebook
Telefon
+48 577 301 883

e-mail
kontakt@wieszaknarower.pl

Adres sklepu
Nowe Sady 4,
94-102 Łódź

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przesłanie informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email.