Jak przechować kilka rowerów

Masz kilka rowerów? Zobacz jak wygodnie można je przechować 

Jak przechować kilka rowerów w jednym pomieszczeniu i nie narobić bałaganu?
Rower nie jest najbardziej foremnym przedmiotem a jego przechowywanie może się okazać sporym wyzwaniem, szczególnie gdy rowerów mamy kilka.

Jest jeszcze jedna ważna  kwestia czyli wygoda. Jak przechować kilka rowerów, żeby nie trzeba było za każdym razem wyjeżdżać samochodem aby użyć  roweru? Jak podwiesić rower, żeby nie przeszkadzał i się przy tym zbytnio nie spocić?

Rozwiązaniem są pionowe wieszaki rowerowe takie jak BikeUP czy Twist.

BikeUP to rozwiązanie półautomatyczne, jest to wieszak rowerowy, który wspomaga wieszanie roweru. Mechanizm wciąga rower na górę, dzięki czemu podwieszenie nawet ciężkiego 20 kilogramowego roweru elektrycznego nie będzie stanowić  większego problemu.

Twist to wieszak, którego konstrukcja ułatwia zawieszanie roweru. Największą zaletą tego wieszaka jest  to, że obraca się  on w osi pionowej, dzięki czemu powieszone rowery możemy łatwo „przytulić do ściany”.

Jak przechować kilka rowerów

wieszaki rowerowe bike Up i Twist

Dzięki wspomnianym rozwiązaniom każdy, bez względu na płeć bez problemu zawiesi rower, a co najważniejsze, zyska dodatkową wolną przestrzeń oraz nie narazi swojego jednośladu na uszkodzenia.

Jak przechować kilka rowerów?

Jak przechować kilka rowerów  w biurowcu? Sprawdź nasze rowerownie – www.bike2box.com 


Kontakt

Facebook
Telefon
+48 577 301 883

e-mail
kontakt@wieszaknarower.pl

Adres sklepu
Nowe Sady 4,
94-102 Łódź

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przesłanie informacji drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email.